Hakkımızda

Biz Kimiz

Şirketimiz gerçekleştirdiği projelerle beraber iş yaptığı insanların güvenini kazanmış, geçmişten gelen birikim ve tecrübesiyle de şirketin önünü açan çok sayıda projeye imza atmışlardır. Önümüzdeki yıllarda sektörde kalıcı olunması için gereken adımlar atılmaya başlanmış, yurtiçi pazarında güçlü bir yer edinmek için gereken faaliyetleri ve yatırımları hızla sürdürmektedir.Vuslat Tekstil ‘in kuruluş amacı; tekstil sektöründeki en son teknolojileri kullanarak, kaliteli ürünler üretmek ve bunları dünya pazarına sunmaktır. Bugüne kadar binlerce ürün teslim eden Vuslat Tekstil'in memnun müşterilerinin sayısı giderek çoğalmaktadır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmuş, bunun geri dönüşümünü de almış ve almaya devam etmektedir.

img

MİSYON

Tekstil sektöründeki en son teknikleri ve malzemeleri kullanarak, kaliteli ürünler üretmek, dünya pazarında Türkiye'nin sesini daha iyi duyurabilmek amacıyla yola çıkmıştır.


VİZYON

Vuslat Tekstil olarak başladığımız bu yolda, sizlerden aldığımız güçle faaliyet gösterdiğimiz her alanda ilk akla gelen kurumsal şirketlerden biri olmak için; planlı, prensipli bir şekilde çalışmak, bulunduğu bölgeye değer katan, ülkesinin ve milletinin nezdinde değerli bir kurum olmak.

Tüm Üretimlerimize Göz Atın !

Şirketimiz ürettiği ürünlerle beraber iş yaptığı insanların güvenini kazanmış, geçmişten gelen birikim ve tecrübesiyle de şirketin önünü açan çok sayıda projeye imza atmışlardır. Önümüzdeki yıllarda sektörde kalıcı olunması için gereken adımlar atılmaya başlanmış, yurtiçi pazarında güçlü bir yer edinmek için gereken faaliyetleri ve yatırımları hızla sürdürmektedir.

HABERLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Talatpaşa Mh.Yavuz Sk. No:1 Mari Rezidans A Blok D:5
34400 Kağıthane / İstanbul
Telefon: +90 (212) 434 5 444 E-posta: info@vuslattekstil.com